Doprava a platba

Snažíme se udělat maximum pro vaši spokojenost a pomoct vám i nám v nelehké době, ale situace kolem opatření v souvislosti s coronavirem se každý den mění a vyvíjí.

Přečtěte si prosím na této stránce před každou objednávkou aktuální informace k doručení vašich objednávek, které každý den aktualizujeme.

Aktuální informace:

 

Doprava

  • Vaše objednávky si můžete vyzvednout následující pracovní den po objednání v naší prodejně na adrese Veleslavínova 28, Plzeň ( pokud si zvládnete zboží objednat do 15.00 ! )
  • Pokud nemáte možnost si vaši objednávku osobně vyzvednout, zboží vám dovezeme na vaši adresu. Upřesněte prosím do poznámky objednávky datum a čas, kdy budete na adrese k zastižení v rozsahu jedné až dvou hodin. A to prozatím ideálně v čase mezi 13.00 a 16.00 ( Individuální domluva po telefonu možná, do budoucna snad vylepšíme )

 

Platba

  • Platbu za vaši objednávku je možné provést v hotovosti při převzetí, nebo platební kartou. ( Platí jak pro vyzvednutí na prodejně, tak i pro rozvoz )

 

Limit objednávky

Snažíme se vám vyhovět a chápeme, že je dnešní doba složitá, ale prosíme vás, pokud to jen trochu bude možné, abyste své objednávky sdružovali. Domluvte se například s kolegy v práci, nebo se sousedy a objednejte si pečivo najednou.

Pečivo doručujeme zdarma a proto je minimální výše objednávky na jednu adresu 400 Kč. ( Platit může klidně každý zvlášť, pokud bude přítomen při doručení nebo bude mít zaplaceno předem. I když se náhodou nepovede se potkat při předávce nebo nebude uhrazeno předem, tak může zaplatit později převodem. Vše je na domluvě, všichni jsme lidé a domluva je snad díky tomu snažší )

Děkujeme za pochopení.

 

Potřebujete se na něco zeptat?

Kontaktujte nás... Zavolejte, nebo nám napište e-mail. Rádi vám poradíme a pomůžeme.

Tel.: 773 822 777

E-mail: objednavky@lepsipecivo.cz